7/24 Güvenlik

Yurt binamızın deprem riskine karşı güvenliği onaylanmıştır.Tüm bina ve odalarımızda otomatik yangın güvenliği ve söndürme sistemi mevcuttur.Tüm binanın ve ortak alanların kamera kayıt ve izleme sistemi ile güvenliği sağlanmaktadır.Yurdumuzda yetkin güvenlik personelimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır.Yurda giriş çıkışlar, göz tanıma sistemi ve görevli gözetiminde gerçekleşmektedir.


Araç Temini ve Transfer

Yakın bir mesafe olmasına rağmen, araç temini ve transferi mevcuttur.


Çamaşır Temizleme Hizmeti

Yurdumuzda öğrencilerin çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayacak geniş kapasiteli bir çamaşırhane yer almakta ve profesyonel temizlik elemanlarımız vasıtasıyla öğrencilerimize yıkama, kurutma ve ütüleme hizmeti verilmektedir.


Kesintisiz Sıcak Su ve Elektrik

Merkezi ısıtma sistemi ile tüm yurt ve odalarda 24 saat sıcak su bulunur. Su kesintilerine karşı mevcut ve yeterli su deposu ile su kesinti yaşanması engellenmiştir. Elektrik kesintilerine karşı da otomatik devreye giren merkezi jeneratör ile kesintisiz elektrik sağlanmaktadır.


Süper Hızlı İnternet Erişimi

İnternetin öğrenimin temel ihtiyacı olduğu göz önüne alınarak yurdumuzda 7/24, daimi olarak yüksek hızda, kotasız ve kesintisiz internet erişimi sağlanmaktadır.


Kat ve Oda Temizliği

Eduka Öğrenci Yurtlarında temizlik ve hijyen temel özelliklerin başında gelmektedir. Profesyonel temizlik elemanlarımız tarafından tüm binaların, katların ve ortak alanların her gün, odaların ise haftada iki defa düzenli olarak temizliği yapılmaktadır.


Bakım ve Onarım Hizmeti

Odalarımızın ve iç malzemelerinin doğacak bakım ve onarım gereksinimleri için profesyonel ekibimiz mesai saatleri içinde tam hizmet ve destek vermektedir.


Sanat ve Kültür Etkinlikleri

Öğrencilerimize sosyal alanda geniş bir yaşam perspektifi sunmayı hedefleyen yerleşkemiz içinde kültür ve sanat etkinlikleri çok önemli bir yer tutmaktadır.


Ebeveynlere Konaklama İmkanı

Öğrencilerin ebeveynleri ziyarete geldiğinde, konaklama sorununa bir çözüm olarak yurdun hostel bölümünde, üç yıldızlı otel konforuyla konaklama olanağı sağlanmaktadır.

Eduka WhatsApp